Firma

DRUKARNIA OPAKOWAŃ KOSMETYCZNYCH
POLIGRAFIA PRZEMYSŁOWA
MATRYCE SILIKONOWE I METALOWE
FREZOWANIE I GRAWEROWANIE CNC
CIĘCIE I GRAWEROWANIE LASEROWE

Firma

Jesteśmy drukarnią wyspecjalizowaną w druku opakowań kosmetycznych i innych przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła i metalu.  Duża różnorodność kształtów opakowań, podłoży, wymagań jakościowych, czystości produkcji wymagają wysokiej specjalizacji,  zaplecza maszynowego i doświadczonej kadry.

Na przestrzeni ponad 20 lat udało się nam zbudować prężnie działającą firmę świadczącą usługi w zakresie zdobień opakowań.
Ponad 200 milionów zadrukowanych opakowań oraz wieloletnia współpraca ze znanymi producentami kosmetyków i opakowań kosmetycznych są dla nas powodami do dumy.

Zdobyte doświadczenie w branży, duży potencjał produkcyjny oraz szeroki zakres możliwości zdobień pozwalają nam zaoferować współpracę dzięki, której będą Państwo mogli wzbogacić swoją ofertę o nowe atrakcyjne produkty bez konieczności inwestowania w kosztowne maszyny oraz ponoszenia ryzyka związanego z importem zadrukowanych opakowań.
Oferujemy konkurencyjną alternatywę dla etykiet samoprzylepnych – druk bezpośrednio na opakowaniach – o wysokiej wartości estetycznej i trwałości.

Stosowane technologie hot stampingu i sitodruku pozwalają nam wykonywać efektowne zdobienia opakowań często niemożliwe do wykonania etykietami samoprzylepnymi.
W naszej galerii znajdą Państwo niewielki przegląd naszych dużych możliwości. Z uwagi na nasze zobowiązania poufności nie możemy prezentować wszystkich realizacji.

Działalnością uboczną firmy jest produkcja matryc silikonowych do hot stampingu, płyt silikonowych, wałków silikonowych, laserowego znakowania, cięcia, obróbki CNC, projektowania CAD, CAM, projektowania grafiki wektorowej.

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę od projektu do realizacji produkcji bez konieczności angażowania pośredników i podwykonawców.

Nazwa firmy Gaweł, która jest również nazwiskiem właściciela firmy Bartosza Gaweł,  jest dla nas szczególnym zobowiązaniem do dbania o dobry wizerunek firmy.

Zapraszamy do  współpracy.